Lifebar Plus třešňová s macou a baobabem BIO RAW

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na prodejně
33 Kč
   
Kód produktu 1288
Kategorie Tyčinky LIFEBAR
 

Vynikající antioxidační aktivita potvrzena!
Jedna tyčinka Lifebar Plus třešňová s macou a baobabem RAW & BIO obsahuje 3000 μmol TE, což znamená, že pokrývá doporučenou denní dávku příjmu antioxidantů.

Antioxidanty (AOX) chrání buňky před volnými radikály, oxidačním poškozením a mnoha dalšími onemocněními. Denní příjem AOX by měl být dle USDA* min. 3000–5000 μmol TE**. Při dnešní běžné stravě lidé konzumují sotva cca 1200 μmol antioxidantů.

Lifebar třešňová s macou a baobabem = 3000 μmol TE / jedna tyčinka 47 g

*United States Department of Agriculture

**TE = standardní jednotka antioxidační aktivity

ENERGY TYČINKY LIFEBAR PLUS
Lifebar Plus přináší dokonalé spojení výborné chuti tyčinek Lifebar a mocné síly superfoods neboli superpotravin. To jsou Lifebar Plus! Tyto raw & bio energetické tyčinky jsou skvělým zdrojem zdravé energie pro váš každodenní život nebo v okamžicích zvýšeného výkonu.

JEN TO NEJLEPŠÍ
Základ tyčinek tvoří oříšky, semínka a sušené ovoce, které jsou doplněny vybranými superfoods pro ještě intenzivnější výkon. Tyčinky jsou slazeny pouze sušeným ovocem, neobsahují rafinovaný cukr, umělá sladidla ani ztužené tuky, éčka či lepek.

SKUTEČNĚ RAW KVALITA
Tyčinky jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných bio surovin při teplotě do 42 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Živá kvalita plodin je zachována během celého výrobního procesu, od pěstování surovin až po výslednou tyčinku a Lifebar tak splňuje kritéria skutečně raw kvality.

JEŠTĚ VĚTŠÍ PORCE ENERGIE PRO VÁŠ ŽIVOT
Lifebar Plus je koncentrovaná porce vitamínů, minerálů, enzymů a stopových prvků v té nejpřirozenější podobě. Vhodné na cesty, při výkonu, do kanceláře i při sportu, jsou vždy po ruce a připraveny uspokojit ty nejnáročnější požadavky. Nejen na rychlé doplnění energie a živin, ale i jako uspokojení pro mlsné jazýčky.

Lifebar Plus je plnohodnotná strava pro všechny, kdo umí žít!

 

Složení:
datle*, mandle*, sušené třešně* (8 %), raw kešu*, sušená dužnina plodů baobabu* (5 %), prášek z brusinek sušených mrazem* (4 %), mandlová pasta*, maca mletá* (2 %), krystalická himálajská sůl růžová.
* = produkt ekologického zemědělství

Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek, ořechů a pecek.

Číslo položky & EAN
Balení: 47 g
Číslo položky: 1252
EAN: 8594071484590
Země původu:
Česká republika

CZ-BIO-002
CZ-BIO-002, Zemědělská produkce EU/mimo EU

Hmotnost 0.05 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.